Nasz profile

II Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

Patronaty

II Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

II Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów na II Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne, które odbędzie się w dniach 20-21 marca 2021 roku.

Wszystkie informacje na temat Sympozjum zostały umieszczone na stronie: www.pssch2021.pl
Na sympozjum można się zarejestrować: do 28 lutego 2021 r., również do tego czasu można przesyłać swoje abstrakty.

Udział w sympozjum jest BEZPŁATNY

Udział we wszystkich edycjach Pomorskiego Studenckiego Sympozjum Chemicznego jest darmowy. Jest to Sympozjum organizowane przez studentów
i doktorantów, którzy chcą zwiększyć potencjał naukowy  studentów w Polsce i zachęcić uczestnictwa w podobnych wydarzeniach.

Sympozjum w związku z sytuacją wywołaną COVID-19 jest organizowane on-line z wykorzystaniem platformy MS Teams. Prelegenci na żywo będą przedstawiali swoje komunikaty (prezentacje oraz postery) z równoległym wideochatem.

Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski. Podczas ostatniej edycji wzięli udział prelegenci z ponad 20 instytucji z całej Polski! Sympozjum jest dobrym sposobem do powrotu do normalności naukowej. Dzięki wsparciu patronów cieszymy się, że wydarzenia ma tak duży pozytywny rozgłos.

Warto nadmienić, że sympozjum jest dla każdego! Dla miłośnika konferencji studenckich, doktorantów oraz młodych naukowców.
Jest to świetna okazja aby zaprezentować swój pierwszy poster, bądź prezentację!

Organizatorami II PSSCh są: Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików, Naukowe Koło Chemików UG oraz Rada Samorządu Studentów WCh UG

Link do wydarzenia na Facebook-u

kontakt przez fanpage lub pssch2021(@)gmail.com

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę