Nasz profile

PZU czeka na studentów!

Cała Polska

PZU czeka na studentów!

PZU czeka na studentów!

PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc. Tegoroczny program promuje hasło „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”.

Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej czy underwritingu.

– To już kolejna edycja Programu Praktyk i Staży. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z młodymi, zdolnymi i ambitnymi ludźmi. Cieszy nas to, że studenci i absolwenci od lat chcą wiązać swoją karierę z PZU i zdobywać u nas pierwsze doświadczenie zawodowe. Oferujemy im konkretne, merytoryczne zadania oraz wsparcie profesjonalnych i inspirujących mentorów którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą  – mówi Anna Wardecka, dyrektor Biura Zarządzania Kadrami PZU.

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca  do końca września.  Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

Podobnie jak w poprzednich latach, oferta praktyk skierowana jest do studentów co najmniej drugiego roku studiów oraz do absolwentów do roku po ukończeniu edukacji. Z kolei na staż mogą aplikować studenci co najmniej trzeciego roku studiów oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu nauki na uczelni. Do tej pory ponad połowa uczestników Programu Praktyk i Staży po jego zakończeniu znalazła stałe zatrudnienie w PZU.

Kampania promująca program potrwa do 26 kwietnia i obejmie reklamy w mediach społecznościowych, portalach studenckich oraz działania online. Cały proces rekrutacji odbędzie się w formule online.

– Chcemy dać potencjalnym kandydatom jak najwięcej informacji o możliwościach, jakie daje udział w programie. Dlatego w kwietniu planujemy tygodniowe wydarzenie online, podczas którego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się wirtualnie z naszymi rekruterami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, które praktyki lub staże będą najciekawsze dla kandydatów. O szczegółach wydarzenia będziemy informować w naszych mediach społecznościowych – mówi Anna Gaertig, kierownik Zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy.

Facebook: https://www.facebook.com/pzukariera/

Instagram: https://www.instagram.com/pzukariera/

Twitter: https://twitter.com/GrupaPZU

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pzu/

Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: pzu.pl/praktyki.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę