Nasz profile

Żyj bez toksyn – proste sposoby na pozbycie się szkodliwych substancji | premiera książki

Książki

Żyj bez toksyn – proste sposoby na pozbycie się szkodliwych substancji | premiera książki

Żyj bez toksyn – proste sposoby na pozbycie się szkodliwych substancji | premiera książki

Jak żyć zdrowiej, bardziej eko i less waste bez wyrzeczeń i zbędnych wydatków? Dr nauk medycznych, biotechnolog Aleksandra Rutkowska i dr nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny Aleksandra Olsson przeprowadziły liczne badania naukowe, w których udowodniły, że domowa chemia i sztuczne substancje wokół nas mają realny wpływ na organizm. W poradniku Żyj bez toksyn zebrały setki wskazówek, jak ograniczyć ilość szkodliwych substancji, z którymi mamy styczność w życiu codziennym.

Poradnik zawiera proste wskazówki, jak:

  • skutecznie dbać o swoją przestrzeń bez używania trujących substancji chemicznych,
  • przechowywać i przetwarzać żywność w sposób najbardziej przyjazny dla zdrowia i środowiska,
  • dobierać kosmetyki tak, by chroniły, a nie uszkadzały skórę,
  • organizować życie codzienne, aby było zdrowsze, prostsze i bardziej naturalne.

Możesz zatroszczyć się o siebie, zaczynając już dziś, dzięki banalnie prostym zmianom, które wprowadzisz od ręki. Nie tylko zadbasz o zdrowie i o czystą planetę dla przyszłych pokoleń, ale i zaoszczędzisz pieniądze w codziennym budżecie.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę