Nasz profile

Zostań mistrzem analiz!

Patronaty

Zostań mistrzem analiz!

Zostań mistrzem analiz!

Akademia Analiz 2021 to 6. edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez SKN IK Profit z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Z powodu pandemii COVID-19 Akademia Analiz 2021 organizowana jest całkowicie on-line.
Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się poprzez formularz do 18.04.2021 (niedziela) do 23:59.

Akademia Analiz przeznaczona jest dla wszystkich studentów, chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego i ma on na celu nie tylko wyłonienie najlepszych, ale i przybliżenie tematu inwestycji kapitałowych.

Konkurs składa się z zadań zaproponowanych w dwóch rundach.
Runda 1 – 26.04 – 7.05
– Analiza sytuacyjna
– Analiza rynku
– Model biznesowy
Runda 2 – 17.05 – 28.05
– Analiza finansowa
– Modelowanie finansowe
– Wycena wartości

Nagrody przewidziane dla 3 najlepszych uczestników to między innymi pakiety edukacyjne od naszych Partnerów, możliwość dostępu do najlepszych analitycznych serwisów i inne nagrody rzeczowe!
Nagrodzenie zwycięzców odbędzie się w czerwcu, a szczegóły odnośnie nagród będą stopniowo ujawniane
Regulamin Konkursu

Więcej informacji.

Nie przegapcie okazji, aby zostać Mistrzami Analiz!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę