Nasz profile

Dieta 7 hormonów – poradnik uczący, jak uleczyć kobiecy metabolizm

Książki

Dieta 7 hormonów – poradnik uczący, jak uleczyć kobiecy metabolizm

Dieta 7 hormonów – poradnik uczący, jak uleczyć kobiecy metabolizm

14 kwietnia ukaże się Dieta 7 hormonów, czyli poradnik uczący, jak uleczyć kobiecy metabolizm, odzyskać równowagę siedmiu kluczowych hormonów oraz pozbyć się problemów z wagą raz na zawsze. Sara Gottfried, ginekolożka z Harvardu i autorka bestsellerowego Sposobu na hormony, wraca z przełomowym planem żywieniowym, opierającym się na siedmiu resetach hormonalnych.

Dieta 7 hormonów oferuje każdej kobiecie gotowe narzędzia do rozwiązania problemów dietetycznych i hormonalnychPozwalają one poznać swoje ciało, w pełni świadomie zadbać o styl życia i odżywiania, a także raz na zawsze odrzucić drastyczne, wyniszczające diety.

Zasady są proste – eliminują poszczególne typy żywności oddziałujące na siedem hormonów i pomagają zrzucić do siedmiu kilogramów w trzy tygodnie. Co ważniejsze jednak, po fazie resetu każda kobieta będzie w stanie samodzielnie ułożyć dietę pod własne potrzeby, opierając się na podstawowych zasadach żywienia funkcjonalnego.

Dieta 7 hormonów zawiera to, czego możemy spodziewać się po specjalistycznym poradniku – ekspercką, rzetelną wiedzę podaną w zrozumiały sposób, wzbogaconą o zestaw narzędzi do wprowadzenia porad we własne życie.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę