Nasz profile

Konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywritera

Cała Polska

Konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywritera

Konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywritera

Jeśli masz ,,lekkie pióro” i wyczucie językowe, pisanie opisów i artykułów nie sprawia Ci problemów, masz status studenta, to ten konkurs jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz wziąć udział – wystarczy zapoznać się z regulaminem i przygotować tekst na jeden z wybranych tematów.

Do wygrania czeka dwumiesięczny, płatny staż w Agencji Marketingowej NPROFIT. Zadanie konkursowe i szczegółowe informacje możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym! Oferują 2-miesięczny płatny staż, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć różnego rodzaju treści SEO.

Dla kogo jest nasz staż?
Zapraszamy studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak docenimy „lekkie pióro” i wyczucie językowe.

Co będziesz robił?
Do  głównych zadań będzie należało pisanie tekstów wg otrzymywanych wytycznych, research oraz współpraca z działem SEO. Na co dzień tworzymy m.in. artykuły blogowe, treści na strony klientów, artykuły sponsorowane oraz rankingi do jednego z naszych wewnętrznych projektów – terdeals.com.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
Agencja NPROFIT świadczy usługi z zakresu SEO i PPC. Przyczyniła się do sukcesu już ponad 500 przedsiębiorstw, zwłaszcza w obszarze e-commerce. W czasie stażu agencja podzieli się ze stażystami doświadczeniem oraz nauczy, w jaki sposób tworzyć angażujące treści. Będzie można nauczyć się podstaw pozycjonowania i zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze content marketingu.

Po zakończeniu stażu agencja przewiduje możliwość dalszej współpracy.

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania tekstu na wybrany temat oraz przesłania go wraz z CV  i ankietą na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 31 maja 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 18 czerwca 2021 r.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę