Nasz profile

Najlepszy student-chemik Krakowa – zaproszenie do quizu chemicznego!

Patronaty

Najlepszy student-chemik Krakowa – zaproszenie do quizu chemicznego!

Najlepszy student-chemik Krakowa – zaproszenie do quizu chemicznego!

Krakowski studencie, jeśli fascynuje Cię chemia i posiadasz szeroką wiedzę na jej temat ten quiz jest właśnie dla CIEBIE – zostań Najlepszym Studentem-Chemikiem w Krakowie!

8 maj 2021 – eliminacje

15 maj 2021 – finał

Zastanów się – rejestracja rusza już 19.04!  

W maju zapraszamy na II edycję quizu chemicznego „1 z 6,02‧1023” organizowanego przez Naukowe Koło Chemii Medycznej i Środowiskowej MIŚ Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jesteś studentem UJ, UR, AGH czy PK? – to wydarzenie jest właśnie dla CIEBIE!

Konkurs wiedzy dla najwybitniejszego, krakowskiego studenta składać się będzie z eliminacji oraz finału opartego na zasadach popularnego teleturnieju telewizyjnego „Jeden z dziesięciu”. Celem quizu jest wyłonienie zwycięzcy, który otrzyma tytuł „Najlepszego Studenta-Chemika Krakowa”! Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne oraz przedmiotowe od Naszych sponsorów.

Harmonogram:

8 maj 2021 – eliminacje

15 maj 2021 – finał

Zastanów się – rejestracja rusza już 19.04!

Wkrótce więcej szczegółowych informacji!

Organizator: Naukowe Koło Chemii Medycznej i Środowiskowej UJ

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę