Nasz profile

Project Management Days #PMDays2021

Patronaty

Project Management Days #PMDays2021

Project Management Days #PMDays2021

Project Management Days to największa w Polsce studencka konferencja o tematyce zarządzania projektami organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odbędzie się od 22 do 24 kwietnia 2021 r.

#PMDays2021 to 3-dniowa konferencja skierowana zarówno do studentów, jak również osób ze świata biznesu, które w ubiegłych edycjach stanowiły aż 60% uczestników.

Tegoroczna, XV edycja wydarzenia, jest wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz konferencja PM Days realizowana będzie w formie online.

Zapisy odbywają się poprzez formularz: TUTAJ LINK.

 

Project Management Days to przede wszystkim:

  • Eksperci w dziedzinie Zarządzania Projektami
  • Studenci z najlepszych polskich uczelni
  • Doświadczeni praktycy

W ramach konferencji prowadzone będą wykłady, warsztaty oraz dyskusje.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów i udziału w wydarzeniu! Konferencja odbędzie się w formule online.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę