Nasz profile

Zgłoszenia filmów na 46. FPFF do końca maja!

Pod Prąd

Zgłoszenia filmów na 46. FPFF do końca maja!

Zgłoszenia filmów na 46. FPFF do końca maja!

Konkurs Główny, Konkurs Filmów Krótkometrażowych i Konkurs Filmów Mikrobudżetowych – rozpoczął się nabór najnowszych polskich produkcji, które będą rywalizować w trzech kategoriach konkursowych o nagrody tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Do wszystkich konkursów można zgłaszać filmy fabularne, które zostaną wyprodukowane w Polsce w okresie od 22 listopada 2020 roku i 31 sierpnia 2021 roku. Producenci filmów mają czas na ich zgłoszenie do 31 maja 2021 roku.

Regulamin 46. FPFF określający szczegółowe warunki konkursów, dostępny jest na stronie www.festiwalgdynia.plLINK

Formularz zgłoszeniowy: LINK

Szczegółowe zasady zgłoszeń i kwestie techniczne: LINK

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach od 20 do 25 września 2021 roku w Gdyni.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę