Nasz profile

Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł?

Patronaty

Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł?

Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł?

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia Pytech – Online Python Meetup #5, przeznaczonej dla programistów Pythona.

Wydarzenie online odbędzie się 24 maja 2021 o godzinie 18:30 w formie transmisji online. 

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/pytechonline5/

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł? 

➡ Q&A – Pytania do prelegenta

W ramach tego webinaru porozmawiamy o architekturze mikroserwisowej z perspektywy moich doświadczeń z utrzymaniem rozbudowanego systemu finansowego i migracji post-startupowego monolitu na taki styl architektury. Pokażemy sobie również dlaczego python może być dobrym wyborem do budowy mikroserwisów i dlaczego.

Organizatorem wydarzenie jest Pytech, czyli organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów Pythona. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT.

Więcej o społeczności znajdziecie na:
Facebook: https://www.facebook.com/pytechpoland
Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/jcon-womentechstyle-pytech/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę