Nasz profile

Ogólnopolski Konkurs Konstruktorski wyKOMBinuj mOst

Patronaty

Ogólnopolski Konkurs Konstruktorski wyKOMBinuj mOst

Ogólnopolski Konkurs Konstruktorski wyKOMBinuj mOst

W dniach od 10 do 11 czerwca 2021 roku Koło Naukowe Mechaniki Konstrukcji KOMBO, działające przy Katedrze Wytrzymałości Materiałów Politechniki Gdańskiej organizuje 14. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Konstruktorskiego wyKOMBinuj mOst.

Pierwszego dnia wydarzenia tuż po uroczystym rozpoczęciu Konkursu, które odbędzie się o godzinie 9:00 na dziedzińcu Fahrenheita Politechniki Gdańskiej, nastąpi najważniejsza część wydarzenia – prezentacja zaprojektowanych konstrukcji mostowych.

Drugiego dnia wydarzenia o godzinie 10:00 rozpocznie się VI Ogólnopolska Konferencja Budowlana KOMBOferencja 2021.

Z racji na sytuację, jaka panuje w kraju oraz mając na względzie bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, konferencja odbędzie się za pomocą środków elektronicznego przekazu. Ostatniego dnia wydarzenia nastąpi również uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczanie nagród.

Więcej na stronie: https://www.facebook.com/wykombinujmost/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę