Nasz profile

IT Piknik – znajdź swoją ścieżkę kariery

Kraków

IT Piknik – znajdź swoją ścieżkę kariery

IT Piknik – znajdź swoją ścieżkę kariery

IT Piknik to nowe wydarzenie organizowane przez EESTEC AGH Kraków. Powstało w odpowiedzi na potrzeby studentów kierunków informatycznych i pokrewnych. Wydarzenie odbędzie się online 04.06.2021r.

Celem wydarzenia jest umożliwienie studentom znalezienia własnej ścieżki kariery, poprzez wymianę informacji i doświadczeń z przedstawicielami firm w swobodnej atmosferze. IT Piknik ma nie tylko pomóc w znalezieniu stażu lub pracy, ale przede wszystkim przedstawić różne stanowiska oraz rozwijające się technologie.

Podczas wydarzenia każdy uczestnik będzie mógł w komfortowej atmosferze porozmawiać z pracownikami branży IT, dowiedzieć się jak wygląda ich praca oraz poznać różne ścieżki rozwoju oraz kariery, bliżej niż przez oferty pracy.

W trakcie indywidualnej rozmowy będzie można zebrać cenne informacje na temat rekrutacji, stawianych wymagań i oczekiwań wobec kandydatów oraz uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

Więcej na:  stronie IT Pikniku  i   wydarzeniu fb.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę