Nasz profile

Targi pracy IT Future3 Online startują już 25 maja

Patronaty

Targi pracy IT Future3 Online startują już 25 maja

Targi pracy IT Future3 Online startują już 25 maja

Największe targi technologiczne w północnej Polsce w tym roku odbędą się w wirtualnej odsłonie. W dniach 25-26 maja na uczestników Future3 będą czekać aktualne oferty pracy i staży w firmach z branży IT a także prelekcje ekspertów, warsztaty i indywidualne rozmowy z rekruterami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, objęty rejestracją.

Future3 to technologiczne targi pracy skierowane do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w IT. Znajdą coś dla siebie zarówno studenci stawiający pierwsze kroki w branży, jak i doświadczeni programiści. W poprzedniej stacjonarnej edycji targów, które odbyły się w 2019 roku w Gdańsku wzięło udział ponad 2000 uczestników i 50 wystawców.

Oferty pracy i staży w IT z całej Polski

Na Future3 Online w jednym miejscu znajdziemy aktualne oferty pracy, praktyk i staży w firmach technologicznych z całego kraju. Po zalogowaniu się w systemie targów będzie można stworzyć indywidualny profil, załączyć do niego swoje CV i bezpośrednio aplikować.

1:1 z rekruterem

Jeśli w trakcie przeglądania ofert pojawią się pytania dotyczące danej firmy lub opisu stanowiska będzie również możliwość, by porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Organizatorzy Future3 przygotowali narzędzie do rozmów wideo, dzięki któremu w czasie targów umówimy się na indywidualne spotkanie z przedstawicielami firm  i specjalistami HR.

Wirtualne stoiska

Tak jak na klasycznych targach i w wydaniu online nie zabraknie przestrzeni wystawienniczej, na której zaprezentują się pracodawcy. Na stoiskach wystawców i partnerów uczestnicy będą mogli poznać lepiej daną firmę, przejrzeć aktualne oferty pracy, zostawić swoje dane kontaktowe i/lub CV i porozmawiać na chacie z przedstawicielem firmy. Wśród wystawców pojawią się takie firmy jak Intel, Sii, Nike, Lufthansa Systems, czy Arla.

Webinary i prelekcje ekspertów

Future3 to także strefa wiedzy. Na wirtualnej scenie zobaczymy doświadczonych specjalistów takich jak:

  • Paweł Noga, niezależny konsultant, współtwórca startupu Habana Lab,
  • Wojtek Ptak, CTO w Talent Alpha, ekspert od rozwiązań AI i Machine Learning,
  • Wojciech Wereszko, twórca i właściciel True Leader, były oficer Jednostki Wojskowej GROM,
  • Michał Korniewicz, kompozytor i sound designer z Anshar Studios, związany z branżą gier komputerowych,
  • Aleksandra Jarosz, game designer w Purple Lamp Studio, twórczyni gier Fantastic Fetus i Indygo.
  • Aleksander Kauch, Senior Engineering Lead w 11 bit studios, pracował przy produkcji gier: Anomaly, This War of Mine oraz Frostpunk.

Prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie budowania kariery w różnych gałęziach branży IT − zwrócą uwagę, co jest z perspektywy czasu najistotniejsze, jakich błędów unikać, a jakie kompetencje warto wzmacniać. Dzielić się wiedzą będą również wystawcy targów na swoich stoiskach, na których będzie można wziąć udział w e-warsztatach i webinarach, szlifując umiejętności przydatne w pracy w IT.

Organizator wydarzenia − Infoshare

Wydarzenie tworzą organizatorzy Infoshare – największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Infoshare ma na swoim koncie szereg wydarzeń online – od cyklicznych meetupów Tech3camp dedykowanych społeczności IT po 6-dniową konferencję Infoshare 2020 Online.

Partnerami strategicznymi tegorocznej edycji są No Fluff Jobs, popularny job board IT oraz szkoła programowania InfoShare Academy.

Rejestracja

Więcej informacji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.future3.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę