Nasz profile

Rozwijanie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych

Trójmiasto

Rozwijanie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych

Rozwijanie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zachęca mieszkanki i mieszkańców województwa pomorskiego do tworzenia życia społeczno – kulturalnego w swoim otoczeniu, poprzez realizację warsztatów twórczych w jednej z filii Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Celem konkursu „Kultura na warsztacie” jest odkrywanie, rozwijanie, a także wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych. Projekt „Kultura na warsztacie” zapewnia, nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również finansowe.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie „Kultura na warsztacie” zapraszamy pełnoletnich mieszkańców województwa pomorskiego.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz dostępny na stronie https://gak.gda.pl/kultura-na-warsztacie/ Zgłoszenia można wysłać drogą mailową (skan z podpisem) na adres: projektornia@gak.gda.pl.

Zgłoszenia do 5 lipca 2021r.

Realizacja projektu:

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze sześć projektów, które będą realizowane w okresie od 12 lipca do 30 listopada 2021r., w siedzibie Projektorni GAK, ul. Dworska 29a, Gdańsk – Brzeźno. Autorzy wybranych projektów, za przeprowadzone warsztaty otrzymają wynagrodzenie w wysokości 1350zł brutto, materiały oraz wsparcie organizacyjne.

Projekt realizowany w ramach Otwartego Domu Kultury

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę