Nasz profile

Projektornia GAK zaprasza na wystawę „Północna przez lata”

Trójmiasto

Projektornia GAK zaprasza na wystawę „Północna przez lata”

Projektornia GAK zaprasza na wystawę „Północna przez lata”

W tym roku w ramach Święta ulicy Północnej odbędzie się plenerowa wystawa zdjęć ze wszystkich wcześniejszych edycji imprezy.

Ulica Północna ze względu na swoje wyjątkowe położenie doczekała się tradycji własnego święta, które przez lata stanowiło świetną okazję do integracji lokalnej społeczności oraz turystów. Ze względu na bieżącą sytuację epidemiologiczną przyjęliśmy inną formę niż dotychczas, niemniej mamy nadzieję, że okaże się ona dla was równie interesująca.

Na płocie przy budynku na ul. Północnej 5 zostaną wyeksponowane zdjęcia przez lata gromadzone w archiwach Projektornii.
W drodze nad morze będziecie mogli zobaczyć jak ulica Północna zmienia się podczas swojego święta.
Wystawę można zobaczyć od 6 lipca do 31 sierpnia.

Wstęp wolny

 

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę