Nasz profile

,,Clint Eastwood. Człowiek legenda i tajemnica”. Jaki jest naprawdę?

Książki

,,Clint Eastwood. Człowiek legenda i tajemnica”. Jaki jest naprawdę?

,,Clint Eastwood. Człowiek legenda i tajemnica”. Jaki jest naprawdę?

Eastwood to jeden z największych sukcesów Hollywood. Pierwotnie znany z grania w westernach – od tego czasu pokazał jednak szeroki repertuar aktorski i udowodnił, że jest nie tylko utalentowanym odtwórcą ról, ale również wybitnym reżyserem.

Poza pracą Clint słynie z silnej osobowości, nigdy nie kryje się ze swoimi poglądami. Kiedy ukazała się ta biografia, krytycy chwalili ją za rzetelność zebranych materiałów, a jej bohater wpadł we wściekłość do tego stopnia, że pozwał autora o 10 milionów dolarów; skutkiem pozwu był zakaz rozpowszechniania książki w Stanach Zjednoczonych.

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

Jest symbolem. To wiemy. Jest gwiazdą – to wie każdy kinoman.
To także polityk, biznesmen, aktor, reżyser, muzyk.
Ale jaki jest naprawdę? Co ukrywa za stalowym błyskiem oczu – jakie sekrety?
Autor książki próbuje się dowiedzieć, kim jest jedna z najbardziej ikonicznych postaci kina. Clint Eastwood. Człowiek legenda i tajemnica.

Karolina Korwin Piotrowska

Przebiegły i leniwy. Charyzmatyczny i niewierny. Świetny aktor i jeszcze lepszy reżyser. Jeśli kiedykolwiek chcielibyście się dowiedzieć, jaki naprawdę jest Clint Eastwood, to właśnie teraz – czytając tę książkę.

Tomasz Raczek

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę