Nasz profile

A jeśli starzenie się to uleczalna choroba?

Multimedia

A jeśli starzenie się to uleczalna choroba?

A jeśli starzenie się to uleczalna choroba?

Ocena: 4,5/5

Jak żyć długo?

dr David A. Sinclair i Matthew LaPlante

Znak, Kraków 2021

Żyjemy w przekonaniu, że starzenie się jest nieuniknione. Co jednak, jeśli wszystko, co dotychczas wiedzieliśmy o tym procesie, było mylne? 

Doktor David Sinclair, światowy autorytet w dziedzinie genetyki i długowieczności, twierdzi, że starzenie się to choroba, którą można leczyć.

Autor przedstawia badania, które uświadamiają nam, że możemy spowolnić, a nawet odwrócić ten proces. Udziela nam również praktycznych porad i przekonuje, że czasem wystarczą małe zmiany w codziennym trybie życia, by zachować młodość i zdrowie na dłużej.

Możesz posłuchać:

To najbardziej wizjonerska książka o starzeniu się, jaką kiedykolwiek czytałem.

DEAN ORNISH, doktor nauk medycznych, założyciel i przewodniczący Preventative Medicine Research Institute, autor bestsellerów z listy „New York Timesa”.

Mają Państwo w ręku jedną z najlepszych dostępnych dzisiaj książek poświęconych zdrowej długowieczności. Zachęcam do lektury i cieszenia się długim, zdrowym życiem!

JOANNA BENSZ – prezes Longevity Center i współzałożycielka International Institute of Longevity.

Więcej na temat książki plus recenzja w podcaście naczelnej https://stacjazmiana.pl/. Polecamy książkę i zachęcamy do poznania badań naukowych dotyczących długowieczności.

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę