Nasz profile

Koncert w ramach 18. Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

Warszawa

Koncert w ramach 18. Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

Koncert w ramach 18. Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

Finał 18. Festiwalu Warszawa Singera odbędzie się na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, który został partnerem tegorocznego koncertu finałowego.

David D’Or uznawany jest za jednego z największych współczesnych artystów sceny muzycznej Izraela. Mimo że od dziecka przejawiał zdolności wokalne, jego kariera rozwinęła się w czasie służby wojskowej, gdzie był członkiem sekcji rozrywkowej Centralnego Dowództwa Armii Wojskowej. Już wtedy założył swój pierwszy zespół, a jego droga artystyczna zaczęła nabierać tempa.

Od 1991 roku wydał 19 albumów długogrających, koncertował na całym świecie, śpiewając dla rzesz swoich fanów oraz najznamienitszych osobistości: Papieża Jana Pawła II, Martina Luthera Kinga III, Prezydenta Szimona Peresa, Prezydenta Baracka Obamy oraz Papieża Benedykta XVI. Jego kariera to pasmo sukcesów poparte także współpracą ze znakomitymi artystami, takimi jak: Arik Einstein, Miri Messika, Jasmin Levi, Szlomi Szabat, Ehud Banai, Gipsy Reyes, Arkadi Duchin, Eti Ankri, Szlomo Bar i Kobi Aflalo.

– Po ostatnim koncercie w Polsce Fundacja Shalom została zasypana prośbami o ponowne zaproszenie Davida D’Ora do Polski. Pomyślałam, że to świetny pomysł, aby ten wybitny artysta, obdarzony głosem o skali 5 oktaw, wystąpił na koncercie finałowym osiemnastej edycji. Wiem, że kiedy się ma marzenia, to trzeba je spełniać – mówi Gołda Tencer, twórczyni Festiwalu Warszawa Singera

18. Festiwal Warszawa Singera odbędzie się w dniach 21-29 sierpnia.
Więcej na: shalom.org.pl

Butik i kasa biletowa w lewym skrzydle Teatru czynne będą w dniach 1 lipca – 31 sierpnia: od środy do niedzieli w godz. 11.00–19.00.
Zachęcamy do zakupu biletów online – poprzez stronę teatrwielki.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę