Nasz profile

Patronaty

Newlandic

Newlandic

Newlandic – Odkrywanie nowych przestrzeni z Bogiem to książka o tym jak wyglądałoby nasze życie, gdyby ludzie poprzednich pokoleń nigdy nie wkroczyli do nowej ziemi? Gdyby nie odkrywcy i poszukiwacze przygód, we współczesnej kuchni zabrakłoby o wiele więcej niż tylko przypraw. Zniknęłyby niemal wszystkie wygody życia. Wszystkie osiągnięcia zawdzięczamy pokoleniom pionierów i odkrywców, teraz czas, abyśmy i my weszli do Nowej Ziemi.

Życie, Bóg i wiara są pełne nieodkrytych ziem i niezbadanych terytoriów, które tylko czekają, aż ktoś do nich wkroczy

Życie, Bóg i wiara są pełne nieodkrytych ziem i niezbadanych terytoriów, które tylko czekają, aż ktoś do nich wkroczy.

Niezależnie od tego, czy witasz nowe rzeczy z entuzjazmem, czy podchodzisz do nich sceptycznie – Twoja wiara, myślenie i czyny są częścią nowoziemskiej duchowości i sposobu życia. Sam Bóg jest w Swej Istocie nowoziemski – On chce wyprowadzić Cię na miejsce przestronne, pokonać to, co Cię ogranicza i poszerzyć Twoje horyzonty.

Boppi rozróżnia cztery krainy Nowej Ziemi – nasz wewnętrzny obraz Boga, nasze serce, nasze relacje i nasz stosunek do świata. Wystarczy, że zostawimy strach w tyle i wprowadzimy nowoziemskie zasady w życie, by Bóg ukazał nam zachwycający krajobraz.

Ta książka ma na celu zachęcić Cię do uwolnienia swojego wewnętrznego odkrywcy lub poszukiwacza przygód i do wyruszenia w podróż, którą Bóg dla Ciebie zaplanował. Możesz dowiedzieć się, kim On jest, kim Ty możesz się stać, oraz jaką Terra Incognita On przygotował dla Ciebie do podbicia w Jego Imię.

Andreas Boppart (Boppi) to znany mówca chrześcijański i głosiciel żywej wiary. Przywódca organizacji misyjnej Campus für Christus Switzerland należącej do Agape Europe. Inicjator projektu ewangelizacyjnego THE FOUR, autor książki Unfinished. Pracował jako niezależny redaktor w różnych czasopismach i portalach internetowych oraz był liderem chrześcijańskiego zespołu Found Free, który wydał pięć płyt. Razem z żoną i czterema córkami mieszkają z inną rodziną, aby w praktyczny sposób dzielić się swoją wiarą.

Więcej o książce: https://sklep.alphapolska.org/newlandic/

Do kupienia: https://sklep.alphapolska.org/produkt/newlandic/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę