Nasz profile

Wiolonczela solo

Trójmiasto

Wiolonczela solo

Wiolonczela solo

W imieniu Oblackiego Centrum Edukacji i Kultury zapraszamy 1 sierpnia o godz. 19:00 na koncert wiolonczelowy w wykonaniu Joanny Hanć.

W programie m. in. utwory Jana Sebastiana Bacha, Piotra Czajkowskiego, Fryderyka Chopina, Roberta Schumanna oraz muzyka popularna.

Koncert odbędzie się w sali wielofunkcyjnej Oblackiego Centrum Edukacji i Kultury.

Wstęp wolny.

Tutaj szczegóły

Joanna Hanć – ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie wybitnego polskiego wiolonczelisty Marcina Zdunika. Laureatka konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Swoje umiejętności doskonaliła na mistrzowskich kursach wiolonczelowych u znakomitych profesorów z Polski oraz z zagranicy.

Od lat koncertuje jako solistka i kameralistka w Polsce oraz Europie. Gra na wiolonczeli o ciepłym, miłym w odbiorze dźwięku.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę