Nasz profile

Wejdź do świata na czterech łapach i zrozum… o czym szczeka Twój pies!

Książki

Wejdź do świata na czterech łapach i zrozum… o czym szczeka Twój pies!

Wejdź do świata na czterech łapach i zrozum… o czym szczeka Twój pies!

1 września, nakładem wydawnictwa Znak Literanova, ukaże się książka Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa autorstwa Zofii Zaniewskiej-Wojtków i Piotra Wojtków.

Nawet najwięksi psiarze mogą mieć kłopoty ze zrozumieniem swoich podopiecznych i ich zachowań. Psy to istoty wrażliwe i skomplikowane. Potrafią odczuwać złość, smutek, radość. Bywają zazdrosne, mogą czuć się winne, a emocje okazują na wiele różnych sposobów. Dobry opiekun pamięta o potrzebach swojego przyjaciela i uczy się jego języka.

Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków przedstawiają świat z perspektywy psów i pokazują, jak się dogadać ze swoim pupilem. Autorzy pomogli już setkom tysięcy czworonogów przełamać lęki i ograniczyć zachowania agresywne. Dzięki ogromnej wiedzy oraz latom praktyki rozumieją, o czym szczeka pies. To wykwalifikowani i certyfikowani trenerzy psów, autorzy ‘psiego bestsellera’ – Słuchając psa, prowadzący konsultacje behawioralne, treningi indywidualne oraz grupowe dla psów, właściciele szkoły Psiedszkole  www.psiedszkole.pl.

W książce opowiadają o tym, dlaczego psy są tak różnorodne, przypominają długą historię przyjaźni ludzi i zwierząt i uczą, jak być najlepszym człowiekiem swojego psa.

Szczeka, merda, mówi to kompendium wiedzy o psach i absolutny must have każdego miłośnika tych zwierząt. Znajdziemy tu:

  • fascynującą historię psich ras,
  • opisy nowoczesnych metod treningowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb twojego psa,
  • przełomowe wskazówki dotyczące komunikacji z pupilem,
  • kompleksową wiedzę na temat psiej emocjonalności.

Dzięki książce lepiej poznamy psy i staniemy się ich najlepszymi przyjaciółmi!

Bo warto zrozumieć o czym szczeka pies… i zostać jego najlepszym człowiekiem.

Szczeka, merda, mówi zabierze cię w podróż do wspaniałego świata pełnego psich emocji, sygnałów, potrzeb i rytuałów. Nadstaw ucha. Twój pies szcze­ka do ciebie – nie na ciebie! Dzięki tej wspaniałej książce nauczysz się go słuchać – Magdalena Łęczycka- Mrzygłód – behawiorystka zwierzęca, instruktorka i zawodniczka obedience, założycielka klubu sportowego Team Spirit

Każdy, kto ma pod opieką kudłatych przyjaciół, powinien przeczytać Szczeka, merda, mówi. Nie tylko po to, by ich zrozumieć, ale także by dać się zrozumieć! Będę wracać do tej książki jeszcze nie raz – Paulina Młynarska

Gorąco zachęcam do lektury tej wspaniałej, pełnej empatii książki i zapraszam do kontaktu wszystkich Państwa zainteresowanych otrzymaniem egzemplarza recenzenckiego bądź wywiadem z autorami.

To piękna książka, w twardej oprawie, kolorowym wnętrzem z rysunkami i zdjęciami. Gdyby pies mógł podarować Państwu prezent – na pewno wybrałby Szczeka, merda mówi!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę