Nasz profile

Tydzień Programisty is coming…

Cała Polska

Tydzień Programisty is coming…

Tydzień Programisty is coming…

Branża IT rozwija się nieprzerwanie od kilku lat, nowoczesne technologie są już obecne w naszym życiu, a przyszłość budowana jest właśnie na ich rozwoju. Początek września to czas na świętowanie w branży, ponieważ 9 września obchodzimy dzień testera, a w 256 dzień roku, czyli 12 lub 13 września – dzień programisty. Fundacja CODE:ME już od czterech lat łączy oba święta i organizuje Tydzień Programisty – wielkie święto całej branży IT.

Na czym polega to świętowanie? “ W CODE:ME naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Uwielbiamy to robić i śledząc zadowolenie naszych absolwentów – robimy to dobrze. Ogromną radość sprawia nam motywowanie i inspirowanie innych do działania, a także tworzyć przestrzeni do wymiany doświadczeń i po prostu rozmów. Wybraliśmy świętowanie na nasz ulubiony sposób, czyli organizując warsztaty, i webinary. Cały tydzień spotkań i rozmów o IT – nie mogliśmy wymyślić tego lepiej! 😉 “ – mówi Karolina Best koordynatorka Tygodnia Programisty.

Hybrydowa formuła wydarzenia sprawia, że można być częścią Tygodnia Programisty z każdego zakątka na świecie, a jeśli brakuje nam spotkań z trenerami na żywo to w 6 miastach Polski: w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie będą odbywały się stacjonarne warsztaty. Jak co roku harmonogram wydarzenia zaskakuje różnorodnością, jednak nie brakuje tematów,  które sprawdziły się podczas poprzednich edycji.

Tydzień Programisty startuje 6 września, a koniec odbędzie się w Dzień Programisty – 13 września. Na zakończenie organizatorzy przygotowali  kolejną odsłonę konferencji Hello IT -> Hello Remote, podczas której odbędzie się debata: praca zdalna a praca zespołowa.

Pełny harmonogram wydarzenia oraz lista prelegentów dostępna na stronie: https://tydzienprogramisty.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę