Nasz profile

Jak powraca las Sayama Ghosha

Warszawa

Jak powraca las Sayama Ghosha

Jak powraca las Sayama Ghosha

22 września Muzeum Warszawy uruchamia nową przestrzeń, otwartą na sztukę młodych środowisk artystycznych i aktualne, około-miejskie tematy – Galerię Rynek 30.

Pierwszą wystawą będzie Jak powraca las Sayama Ghosha – opowieść o Puszczy Kampinoskiej i udanym, trwającym od 60 lat eksperymencie: reintrodukcji leśnej biosfery na ogromną skalę. Ekspozycja połączy fotografię współczesną, archiwalną, nagrania terenowe, wizualne prezentacje wyników badań nad stanem lasu.

Twórca wystawy Sayam Ghosh urodził się w 1984 roku w Kalkucie, osiem lat temu zamieszkał w Warszawie. Jak powraca las to podsumowanie projektu opartego na pogłębionych badaniach i współpracy z naukowcami z Kampinoskiego Parku Narodowego. Wystawa powstała we współpracy z kolektywem Sputnik Photos – kuratorem jest Jan Brykczyński, a projekt rozwijał się w ramach Programu Mentorskiego Sputnik Photos pod opieką Adama Pańczuka.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę