Nasz profile

Zbiory – wieczór poetów i pisarzy

Trójmiasto

Zbiory – wieczór poetów i pisarzy

Zbiory – wieczór poetów i pisarzy

Projektornia Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy wieczór w nadmorskim parku im. J. J. Haffnera w Gdańsku Brzeźnie.

Przechadzając się po parku będzie można posłuchać nie publikowanych dotąd tekstów zebranych od autorów – miłośników twórczości literackiej.

Organizatorzy zadbają o scenerię i klimat wydarzenia. Specjalny nastrój sprzyjający słuchaniu zapewni iluminacja świetlna wybranego fragmentu parku. Będzie ona również drogowskazem do miejsca, w którym odbywa się  wydarzenie. Zostaną zaprezentowane wyjątkowe zbiory zdobyte podczas poszukiwań autorów, którzy w większości nie publikowali jeszcze swoich tekstów.

W rezultacie zastaną zaprezentowane utwory trzydziestu autorów.

Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu, odprężenia i zabawy ze swoją wyobraźnią zapraszamy do Brzeźna.

Termin: 02 października 2021 roku

Godzina: od 19.00 do 20.30

Miejsce: Park im. J. J. Haffnera w Gdańsku Brzeźnie, pomiędzy wejściem na plażę nr 39 a 40

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę