Nasz profile

Miłość po dwóch stronach Atlantyku

Warszawa

Miłość po dwóch stronach Atlantyku

Miłość po dwóch stronach Atlantyku

PREMIERA GALOWA
26 listopada, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

To aktualna, piękna i zarazem trudna oraz burzliwa historia rodziny rozrzuconej po dwóch stronach Atlantyku, pokazująca relacje córek oraz ich mężów z matką. Historia, w której jak w tafli dzielącego bohaterów oceanu odbijają się fragmenty ich dotychczasowego życia.

To opowieść o tym, co naprawdę ważne, o naszych najbliższych, o elementarnych uczuciach i więzach rodzinnych, które okazują się silniejsze od wszystkiego.

Spektakl o miłości, szacunku. Sztuka pełna uroku i refleksji z elementami humoru. Prawdziwa do bólu.

Razem odpowiemy sobie na pytanie „czym jest szczęście”.

MIŁOŚC PO DWÓCH STRONACH ATLANTYKU

26 listopada, godz. 19.45 – PREMIERA GALOWA
27 i 28 listopada, godz. 19.45
3, 4 5 grudnia, godz. 19.45

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

BILETY:

https://www.kupbilecik.pl/baza/9306/Miłość+Po+Dwóch+Stronach+Atlantyku/

Bilet na naszą sztukę jest równocześnie biletem do Królewskiego Ogrodu Światła i na mappingi w ogrodzie. Posiadacz biletu może wejść do ogrodów już o 17.00. Drzwi do Oranżerii będą otwarte od 19.00.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę