Nasz profile

9. edycja PR Camp – Click through! Start w Krakowie

Kraków

9. edycja PR Camp – Click through! Start w Krakowie

9. edycja PR Camp – Click through! Start w Krakowie

W dniach 11-12 grudnia 2021 roku w Krakowie odbędzie się dziewiąta edycja projektu PR Camp – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków. To projekt dzięki któremu uczestnicy z całej Polski będą mieli szansę wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach związanych z marketingiem oraz public relations, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.

Tematy dziewiątej edycji będą skupiać się na zagadnieniach związanych z e-commerce, performance marketingiem oraz marketingiem w mediach społecznościowych. Wydarzenie kierujemy do wszystkich osób, zarówno takich, którzy mają już doświadczenie z social mediami lub marketingiem, jak i tych, którzy dopiero je zdobywają. Chcemy aby uczestnicy po zakończeniu szkoleń mogli od razu wdrożyć w swoje życie zawodowe nabytą wcześniej wiedzę.

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. Zainteresowani po uprzednim wypełnieniu formularza aplikacyjnego będą mogli wziąć udział we wszystkich szkoleniach bądź zakupić pakiet jednodniowy oraz na jedno lub dwa szkolenia.

Głównym celem PR Campu jest przekazywanie wiedzy w prosty i dostępny sposób, tak aby każdy z uczestników nabył jak najwięcej praktycznych umiejętności dotyczących obecnych trendów panujących w sferze marketingu oraz public relations. Ponadto warsztaty są nie tylko dobrym miejscem do poszerzenia wiedzy ale także przestrzenią do networkingu. Z każdym rokiem wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę osób, nie tylko samych uczestników ale również doświadczonych i wykwalifikowanych prelegentów, którzy czerpią satysfakcję z dzielenia się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne są na fanpage’u PR Camp, a także na stronie internetowej projektu.

Strona WWW

Facebook: PR Camp

Instagram: aegee.krakow

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę