Nasz profile

Stypendia w Polsce – dla każdego!

Cała Polska

Stypendia w Polsce – dla każdego!

Stypendia w Polsce – dla każdego!

Fundacja Dobra Sieć od wielu lat prowadzi największy w Polsce portal edukacyjny popularyzujący wiedzę o stypendiach. Systematycznie przesyła bezpłatne materiały edukacyjne setkom instytucji i społeczności, by coraz więcej osób wiedziało o systemie wsparcia dla artystów i badaczy kultury, naukowców, ale też uczniów i studentów.

Portal edukacyjny MojeStypendium.pl jest jedyną polskojęzyczną stroną, która zbiera, analizuje i popularyzuje wiedzę o stypendiach szkół, samorządów, firm, stowarzyszeń i fundacji z całego kraju. W  latach 2019-2020 zmapowaliśmy aż 735 społecznych programów stypendialnych organizowanych przez 581 instytucji działających na terenie całego kraju. Chcemy, by mogły się dalej rozwijać, a informacja o nich – docierać do tysięcy zdolnych osób.

Stypendia w Polsce – dla każdego!

Dla stypendiów kluczowa jest jawność, otwartość i równość dostępu do informacji o programach stypendialnych. Tak, aby informacja o możliwości otrzymania stypendium dotarła do każdej zainteresowanej osoby.

Bezpłatna, niezależna i przyjazna w obsłudze baza wiedzy o stypendiach jest gwarantem tej równości i dostępności. W Polsce taką rolę pełni portal www.mojestypendium.pl prowadzony przez Fundację Dobra Sieć.

Zadbajmy wspólnie o równe szanse

Zapraszamy Państwa do wspólnego dbania o równe szanse dla uczniów, studentów i wszystkich, którzy tej równości potrzebują! Wystarczy kilka złotych, wystarczy zajrzeć na patronite.pl/mojestypendium i zostać Patronem lub Patronką tego ważnego programu społecznego.

Patronite.pl potrzebny jest Fundacji po to, aby jeszcze szybciej publikować jeszcze więcej ofert stypendialnych oraz publikacji edukacyjnych. Zespół portalu Moje Stypendium chce także trafiać do osób poszukujących stypendiów: uczestniczyć w wydarzeniach edukacyjnych, prowadzić webinaria i szkolenia, aby popularyzować ideę stypendiów jako klucza do dobrej przyszłości.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę