Nasz profile

Face Switch – rodzima aplikacja na iPhone

Rozwój

Face Switch – rodzima aplikacja na iPhone

Face Switch – rodzima aplikacja na iPhone

Face Swich jest nową aplikacją pod iPhone’a zaprojektowaną przez Internet Designers (jedna z czołowych agencji interaktywnych w Polsce prowadząca projekty dla gigantów polskiego rynku jak RTV Euro AGD, Leroy Merlin, Rockwool, Nestle, PPG i inne) oraz Code Hero . Aplikacja powstała z myślą o iPhone, ale wkrótce posiadacze iPadów także będą mogli się nią cieszyć. Jej polska premiera dopiero za nami, a już aplikacja wzbudziła niemałe zainteresowanie na rodzimym rynku. Aplikacja została również wyróżniona przez Apple jako New and Noteworthy w kategorii fotografia w polskim AppStorze. Sami przyznajemy, że są ku temu powody.

Aplikacja Face Switch umożliwia łączenie dwóch zdjęć w jedno za pomocą gestu wymazywania (podobnie do przecierania zaparowanej szyby lub lustra). Rezultaty łączenia są zabawne i zaskakujące. Efekty końcowe są bardzo realistyczne, w razie potrzeby jest możliwość dopasowania wielkości narzędzia, aby otrzymać bardziej precyzyjne rezultaty, naniesione zmiany można cofnąć za pomocą narzędzia gumka.

Do zabawy z aplikacją można wykorzystać zdjęcia z folderu użytkownika, zdjęcie zrobione aparatem, lub skorzystać ze zbioru zdjęć w galerii aplikacji, gdzie znajdują się zdjęcia dające zabawne efekty w połączeniu z innymi. Ciekawą opcją jest także możliwość zamieniania zdjęć miejscami, co daje nowe rezultaty (opcja switch). Efekt końcowy można także zresetować (opcja reset).

Oprawa graficzna aplikacji utrzymana jest w kolorowym klimacie lat 70 na solidnym drewnianym gruncie i jest przysłowiową „wisienką na torcie”, która nadaje całemu projektowi przyjemną dla oka jakość estetyczną.

Oczywiście wszystkimi naszymi kompozycjami możemy dzielić się przez Facebooka czy Twittera, wysłać mailem lub przesłać na oficjalną stronę aplikacji, gdzie, jej twórcy, już zapowiadają liczne konkursy i atrakcje.

Na tym filmiku można zobaczyć jak działa aplikacja i co potrafi.

Uwaga dla posiadaczy iPhone-ów!!!

Z okazji premiery Face Switch w Polsce, pełna wersja aplikacji dostępna jest całkowicie za darmo w AppStore do 11.07.2011! Zachęcamy do jej pobrania i dzielenia się waszymi opiniami.

Po 11.07.2011 aplikacja będzie kosztować 1,99$ dlatego warto pośpieszyć się i pobrać ją już teraz za darmo.

Ja osobiście czekam na wersję  aplikacji  dla Androida.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Absolwent Politechniki Gdańskiej na wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej o specjalności Informatyka Stosowana. Miłośnik otwartych rozwiązań, dlatego pracuje gównie na dystrybucjach Linuksa, które często wdraża u klientów, głównie jako serwery plików, baz danych, usług webowych jak również systemów kopii bezpieczeństwa. Jego pasją jest tworzenie stron internetowych oraz budowanie robotów i druk 3D. Bierze udział w rozwoju aplikacji ownCloud oraz systemu OpenMediaVault. Jestem członkiem Tlug-u, Hacker: Space Trójmiasto oraz Fab Lab Trójmiasto. Prowadzi warsztaty oraz prezentacje z Arduino, Banana PRO, Raspberry Pi oraz budowy drukarek 3D. Umie pisać i o tym co wie, a wie bardzo dużo, pisze u nas!

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę