Nasz profile

Poznaj uniwersytety w UK – jeszcze tylko przez dwa dni

Studenci

Poznaj uniwersytety w UK – jeszcze tylko przez dwa dni

Poznaj uniwersytety w UK – jeszcze tylko przez dwa dni

Aż 53 brytyjskie uczelnie dołączą do wirtualnych targów organizowanych przez British Council – Study UK: Poznaj uniwersytety. Tylko do 25 lutego studenci z krajów UE i EOG będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą światowej klasy kierunków, oferowanych przez szkoły wyższe z Wielkiej Brytanii.

Study UK: Poznaj uniwersytety to kontynuacja październikowego wydarzenia online Study UK: The essentials, do którego dołączyło ponad 3 000 studentów, aby dowiedzieć się o studiach w Wielkiej Brytanii.

W tym roku studenci będą mogli dokładniej poznać ofertę aż 53 uczelni z Wielkiej Brytanii – w tym pięciu z pierwszej dziesiątki najlepszych brytyjskich uniwersytetów, dwóch znajdujących się w światowych rankingach 20 najlepszych uczelni (Guardian’s University Ranking 2021, Times Higher Education World Universiy Rankings 2021), a także szesnastu uczelni wyższych z „Grupy Russel”, czyli renomowanych uczelni badawczych.

Targi będą trwają do 25 lutego 2022. Program jest częścią kampanii British Council Study UK, która ma na celu promowanie studiów w Wielkiej Brytanii i dostarczanie jasnych, wiarygodnych informacji przyszłym studentom i ich rodzinom.

Wydarzenie to umożliwi studentom bezpośredni kontakt z najlepszymi brytyjskimi uczelniami. Oprócz zapisywania się na webinary na żywo, studenci z krajów UE i EOG mogą umawiać się na indywidualne spotkania online z doradcami z brytyjskich uczelni.

Rejestracja na platformie jest otwarta i bezpłatna. Można dokonać jej pod adresem: https://bit.ly/3GqEoFl

Wiele z uczestniczących uczelni podzieli się informacjami o najnowszych ofertach stypendialnych i innych możliwościach finansowania dostępnych dla studentów z Europy. Rejestracja na platformie umożliwia także przeglądanie profili uczelni oraz oglądanie wszystkich sesji webinarów z październikowego Study UK: The essentials o aplikowaniu, przeprowadzce i studiowaniu na brytyjskim uniwersytecie.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę