Nasz profile

XX Edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

Patronaty

XX Edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

XX Edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

Przed nami kolejna edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego! To coroczny, ogólnopolski konkurs sprawdzający umiejętności w zakresie technik negocjacyjnych oraz komunikacji interpersonalnej. Skierowany jest przede wszystkim do studentów kierunków ekonomicznych oraz studentów stosunków międzynarodowych i prawa z całej Polski.

Jest on organizowany w 2 etapach – eliminacje (5 marca), które odbędą się na uniwersytetach we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu,  Krakowie, Katowicach, Lublinie i Gdańsku oraz finał w SGH w Warszawie (2-3 kwietnia).

W każdym z etapów uczestnicy wcielają się w role wyznaczone im przez 6 scenariuszy negocjacyjnych. Celem każdej rundy jest osiągnięcie jak największej przewagi nad przeciwnikami w wyznaczonych obszarach – wyniki negocjacji są punktowane zgodnie z ustalonym kluczem. W eliminacjach w każdym z miast bierze udział dwanaście drużyn, składających się z trzech członków każda, spośród których zostaną wyłonieni finaliści.

Studencki Turniej Negocjacyjny jest jednocześnie krajowymi eliminacjami do prestiżowego międzynarodowego turnieju negocjacyjnego The Warsaw Negotiation Round.

Weź udział w naszym turnieju! Zacznij od formularza: forms.gle/p3VUBCmzbLB9GJFt5

Ostateczny termin zapisu to 26.02. Tego dnia niesamowita konferencja online, dla każdego! Idealny sposób na pogłębienie wiedzy z zakresu negocjacji – zwiększasz swoją szansę na finał.

Nie przegap najważniejszych informacji, zapraszamy na:

– Stronę internetową: https://negocjator.pl/studencki-turniej-negocjacyjny/

– Facebooka: https://www.facebook.com/StudenckiTurniejNegocjacyjny

– Instagram: https://www.instagram.com/stnwarsaw/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę