Nasz profile

Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne w kwietniu

Patronaty

Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne w kwietniu

Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne w kwietniu

IV Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne odbędzie się w dniach 23-24.04.2022 r.

Najważniejsze informacje o IV PSSCh:

kiedy: 23-24.04.2022
gdzie: on-line za pomocą platformy Microsoft Teams
udział: BEZPŁATNY
dla kogo: studenci, doktoranci, młodzi naukowcy
rejestracja: 1.03-1.04.2022
wysyłanie abstraktów: do 1.04.2022 na adres rejestracja@pssch2022.pl
forma wystąpienia: komunikat ustny lub poster
temat: badania własne lub popularnonaukowe
dyscypliny: chemia, ekologia oraz ochrona środowiska
kontakt: email: biuro@pssch2022.pl lub przez fanpage
potwierdzenie uczestnictwa: książka abstraktów oraz certyfikat
organizatorzy: Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Dodatkowo zapraszamy na stronę:
strona konferencji: http://pssch2022.pl

Celem Sympozjum jest zorganizowanie konferencji w sposób zdalny z zachowaniem jak najwięcej cech standardowej konferencji. IV PSSCh jest skierowane do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców, którzy zaczęli już swoje badania naukowe lub chcą przedstawić prezentacje z badań przeglądowych (na temat popularno-naukowy) z zakresu chemii, ochrony środowiska oraz ekologii.

Podczas wydarzenia prelegenci będą mogli zaprezentować komunikat ustny, jak również poster – za pomocą jednoczesnych spotkań w czasie sesji posterowych. Sympozjum jest całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne – zarówno dla uczestników czynnych jak i biernych. Mając na uwadze pandemię COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo zarówno uczestników jak i prowadzących, czwarta edycja również zostanie przeprowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Wśród Komitetu Organizacyjnego i Naukowego znajdą się przedstawiciele Uczelni wchodzących w skład Związku Uczelni Farenheita.

Sympozjum jest organizowane przez Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików razem z Naukowym Kołem Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Radą Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego w formie online na platformie Microsoft Teams.

Więcej informacji dostępne jest na stronie wydarzenia- www.pssch2022.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę