Nasz profile

Uniwersytety Medyczne – pomoc Ukrainie

Trójmiasto

Uniwersytety Medyczne – pomoc Ukrainie

Uniwersytety Medyczne – pomoc Ukrainie

Ministerstwo Zdrowia informuje, że zostaje uruchomiona infolinia informująca o możliwości kontynowania kształcenia na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym w Polsce.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod jednym z następujących numerów telefonów (możliwość rozmowy w języku polskim lub angielskim): +48-532-547-968, +48-883-840-964, +48-883-840-967 i +48-539-147-692

Wrocław – Uniwersytet Medyczny

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu włączył się w pomoc Ukrainie. Pod tym linkiem można znaleźć aktualne ogłoszenia na temat poszukiwania wolontariuszy oraz gotowości przyjęcia uchodźców wojennych z Ukrainy.

https://www.umw.edu.pl/solidarni-z-ukraina

Gdańsk – GUMed

Społeczność akademicka GUMed aktywnie włącza się w działania na rzecz pomocy mieszkańcom Ukrainy. pod tym linkiem będą na bieżąco aktualizowane informacje dotyczące zbiórek i form wsparcia oferowanych przez studentów, doktorantów i pracowników uczelni.

https://gumed.edu.pl/66768.html

Lublin – Uniwersytet Medyczny

Przeprowadza zbiórkę potrzebnych rzeczy. Informacja pod linkiem:

https://bit.ly/3sA4rGr

 

 

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę