Nasz profile

Dowiesz się więcej o nowych technologiach!

Patronaty

Dowiesz się więcej o nowych technologiach!

Dowiesz się więcej o nowych technologiach!

Konferencja Data Science organizowana przez projekt Road to Excellence rusza w dniach 6-7 maja 2022 na SGH.

W ramach wydarzenia odbędzie się szereg warsztatów i prelekcji z ekspertami z branży data science, na których pokazane zostaną najnowsze trendy w obszarze analizy danych i nowych technologii, m.in. sztuczna inteligencja (AI), Machine Learning i wiele więcej! Prelegenci, których zaprosiliśmy są przedstawicielami znanych firm technologicznych takich jak Accenture, mBank, Roche, FutureCollars, Sages czy DeepTechnology.ai.

Data Scientist jest zawodem przyszłości potrzebnym wszędzie. Nasza konferencja to idealna okazja, żeby dowiedzieć się między innymi: jak zacząć w zawodzie oraz jakie umiejętności najlepiej rozwijać w tym obszarze.

Wszystkie warsztaty odbędą się w budynku G w SGH. Wstęp jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Oczywiście każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia, na którym pojawią się dokładne tematy i opisy prelekcji/warsztatów.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1B6e2Kyuc

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę