Nasz profile

Kurs MOOC – ABC FINANSÓW OSOBISTYCH

Studenci

Kurs MOOC – ABC FINANSÓW OSOBISTYCH

Kurs MOOC – ABC FINANSÓW OSOBISTYCH

W świat finansów wkraczamy stopniowo od najmłodszych lat. Ważne więc, aby zdobywać wiedzę jak zarządzać swoimi finansami i świadomie o nich decydować. To daje wyczekiwaną niezależność, ale wymaga też odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Biorąc udział w kursie zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianej wiedzy ekonomicznej przydatnej z punktu widzenia zarządzania własnym budżetem. Poznasz podstawowe definicje związane z finansami osobistymi oraz usługami bankowymi, ułatwiające świadome poruszanie się po rynku finansowym, a także narzędzia wspierające rozwój wiedzy ekonomicznej.

Kurs MOOC ABC finansów osobistych dostępny jest bez opłat i dla każdego zarejestrowanego użytkownika.

Rejestracja:

https://navoica.pl/courses/course-v1:WIB+WIB02+2022_W1/about

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę