Nasz profile

Zgłoś pomysł lub prototyp produktu opartego na danych lub sztucznej inteligencji (AI)

Rozwój

Zgłoś pomysł lub prototyp produktu opartego na danych lub sztucznej inteligencji (AI)

Zgłoś pomysł lub prototyp produktu opartego na danych lub sztucznej inteligencji (AI)

Trwa nabór do Akceleratora Innovatorium.eu dla osób i zespołów posiadających pomysł lub prototyp produktu opartego na danych lub sztucznej inteligencji (AI).

Udział w programie jest bezpłatny a zgłoszenia przyjmowane są przez miesiąc, do 23 czerwca włącznie.

Wśród prowadzących i mentorów są m.in.:

– Michał Kosiński, prof. Uniwersytetu Stanforda, którego badania ujawniły zagrożenia dla prywatności w aferze Cambridge Analytica

– Agnieszka Skala, prof. Politechniki Warszawskiej, badaczka i mentorka startupów

– Mike Rosenberg, dyr. ESE Advanced Management Program in Media Entertainment w Nowym Jorku

– Maciej Kraus, specjalista od strategii cenowych

– Paweł Laskowski, prezes Zarządu Polskich Badań Internetu

– Arek Skuza, menedżer biznesowy i konsultant

– Tomasz Goliński, Partner Zarządzający CofounderZone

…i wielu innych ekspertów oraz mentorów.

Akcelerator to cykl edukacyjny (online!) trwający od czerwca do grudnia 2022 r. z udziałem wykładowców renomowanych uczelni oraz ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców. Zajęcia z obszaru zarządzania strategicznego i modeli biznesowych opartych na wykorzystaniu sztucznej inteligencji będą uzupełnione o tematykę prawną związaną z ochroną własności intelektualnej oraz uwarunkowania prawne internacjonalizacji/globalizacji biznesu.

Uczestnicy programu uzyskają wsparcie doświadczonych mentorów oraz doradztwo w zakresie finansowania zespołów oraz współpracy z funduszami Venture Capital.

Pod poniższym linkiem jest formularz rejestracyjny akcelerator.innovatorium.eu/aplikacja/

*** Innovatorium to Think Tank skoncentrowany na innowacyjności, rozwoju technologii i nowych mediach. Projekt akceleratora jest finansowany z grantu przyznanego przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę