Nasz profile

AWFiS w Gdańsku na drugim miejscu wśród najlepszych akademii wychowania fizycznego w Polsce

Trójmiasto

AWFiS w Gdańsku na drugim miejscu wśród najlepszych akademii wychowania fizycznego w Polsce

AWFiS w Gdańsku na drugim miejscu wśród najlepszych akademii wychowania fizycznego w Polsce

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku po raz kolejny zajęła drugie miejsce wśród najlepszych uczelni sportowych w kraju, w tegorocznym rankingu szkół wyższych Fundacji „Perspektywy”.

Ranking Uczelni Akademickich uwzględnia 29 wskaźników zgrupowanych w siedem kryteriów: prestiż, absolwenci na rynku pracy, potencjał naukowy, innowacyjność, efektywność naukowa, warunki kształcenia i umiędzynarodowienie. Czyni to z niego jeden z najbardziej rozbudowanych i  transparentnych rankingów edukacyjnych na świecie.

Jest też jednym z czterech, które posiadają międzynarodowy certyfikat jakości „IREG Approved”. Jego metodologię opracowuje kapituła pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, byłego prezesa Polskiej Akademii Nauk.

W równolegle prowadzonym Rankingu Kierunków Studiów, realizowane na naszej uczelni: fizjoterapia, wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja zostały uznane za jedne z najlepszych w Polsce.

PEŁNE WYNIKI RANKINGU UCZELNI WYŻSZYCH W POLSCE

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę