Nasz profile

Baltic Chemistry Conference

Patronaty

Baltic Chemistry Conference

Baltic Chemistry Conference

Baltic Chemistry Conference jest inicjatywną organizowaną przez Naukowe Koło Chemików Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Radę Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Radę Doktorantów Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Gdańskiego.

Ze względu na bezpieczeństwo oraz wciąż panujące w wielu krajach Europy obostrzenia związane z pandemią COVID-19 wydarzenie odbędzie się zdalnie za pośrednictwem platformy MS Teams. Udział jest całkowicie bezpłatny zarówno dla uczestników czynnych jak i biernych.

Jest to konferencja o zasięgu międzynarodowym skierowana do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców z całej Europy. Jej celem jest umożliwienie prezentacji wyników swoich badań na arenie międzynarodowej, a także umożliwienie nawiązania cennych kontaktów oraz współprac naukowo-badawczych. Ze względu na charakter on-line będzie to wydarzenie, w którym młodzi naukowcy (studenci i doktoranci) z całej Europy będą mogli z łatwością wziąć udział.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie: www.bcc.ug.edu.pl.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę