Nasz profile

Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie

Poznań

Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie

Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie

21-go sierpnia rusza kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw Wielkopolski w Tenisie – TALEX OPEN 2022.

Już za kilka dni, rusza kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw Wielkopolski w Tenisie – Talex Open 2022. 23 raz rok z rzędu spotykamy się na kortach poznańskiego AZSu, aby z jednej strony podziwiać tenisistów z całego świata, a z drugiej obserwować poczynania polskich tenisistów, dla których turniej ten może okazać się jednym z wielu kroków na drodze do wielkiej międzynarodowej kariery.

Wszak w naszym turnieju grali tacy zawodnicy jak Kacper Żuk, Michał Przysiężny, czy wręcz Mariusz Fyrstenberg, Jerzy Janowicz a nawet Hubert Hurkacz.

Więcej info https://www.talexopen.pl/

Chcemy bardzo mocno podkreślić, iż dzięki trwałej współpracy z naszymi sponsorami (a raczej nazwalibyśmy ich partnerami), możemy pochwalić się tym, iż jako jedyni w kraju organizujemy ten turniej nieprzerwanie od ponad 20 lat. Zapraszamy zatem na naszą stronę sponsorską gdzie możecie znaleźć logotypy każdego z nich wraz z linkiem do ich stron www.

Co czeka na nas podczas mistrzostw?

  • Turniej główny, gra pojedyncza mężczyzn – 32 zawodników
  • Turniej główny, gra podwójna mężczyzn – 16 par
  • Eliminacje gra pojedyncza mężczyzn – 48 zawodników

Mistrzostwa będą się odbywały na sześciu kortach ziemnych.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Poznań

Na górę