Nasz profile

Informatyczne targi pracy – VI edycja IT Career Summit

Patronaty

Informatyczne targi pracy – VI edycja IT Career Summit

Informatyczne targi pracy – VI edycja IT Career Summit

22 września 2022 po raz siódmy IT Career Summit będzie gościć najlepszych pracodawców, którzy będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników z branży IT. Targi odbywają się pod hasłem: Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

Targi pracy IT Career Summit, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii. Jak obiecują organizatorzy: „Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!”

Udział w targach jest bezpłatny. Należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://itfuture.pl/rejestracja-it-career/

Podczas targów odbędzie się Konferencja DEVELOPERS CONGRESS – podczas której będzie można wysłuchać wystąpień, uznanych prelegentów z Polski na temat nowych technologii i rozwiązaniach, które warto znać.

Co znajduje się w programie wydarzenia? Agendę IT Career Summit znajduje się pod linkiem: https://itfuture.pl/#agenda

Na targach będzie można spotkać się z firmami, które będą aktywnie poszukiwały kandydatów do swoich organizacji, między innymi: DSV, Nexio, CodeTwo, Silk Software House, Britenet.

Śledź profil organizatorów na FB, by być na bieżąco z aktualnościami:
https://www.facebook.com/itcareersummit/

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 22 września 2022 na stadionie Legii w Warszawie.

Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec niespodzianek. W programie imprezy przewidują inne atrakcje, jak na przykład strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Ważne linki:

Strona internetowa wydarzenia: https://itfuture.pl/

Strona bezpłatnej rejestracji: https://itfuture.pl/rejestracja-it-career/

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Legii Warszawa.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę