Nasz profile

Oczekuj nieoczekiwanego! Czas na konferencję Talk’n’Roll

Kraków

Oczekuj nieoczekiwanego! Czas na konferencję Talk’n’Roll

Oczekuj nieoczekiwanego! Czas na konferencję Talk’n’Roll

W czwartek 22 września w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbędzie się 6. odsłona konferencji Talk’n’Roll.

Tym razem organizatorzy zapraszają do dyskusji o współczesnych trendach w technologii i o tym, jaki wpływ mają one na nasze codzienne życie. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać prelekcji m.in. Jerzego Stuhra czy Darii Abramowicz. Na konferencję zaprasza Sabre Polska.

Talk’n’Roll to wydarzenie, którego nie trzeba przedstawiać osobom związanym z branżą IT i mieszkańcom Krakowa. Podczas każdej edycji konferencji są poruszane ważne tematy związane z technologią i trendami. Przede wszystkim jednak wydarzenie jest miejscem wymiany doświadczeń ludzi z różnych środowisk, branż czy zawodów.

Podczas każdej edycji Talk’n’Roll wśród prelegentów znajdowali się wybitni i inspirujący mówcy. Nie inaczej będzie w tym roku: będzie można usłyszeć m.in. cenionego aktora teatralnego i filmowego, legendę polskiej komedii – Jerzego Stuhra czy psycholog sportową Darię Abramowicz, która na co dzień współpracuje z najlepszymi sportowcami w tym z mistrzynią US Open 2022.

Wyczekiwany powrót

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko z powodu tego, że konferencja odbędzie się po raz szósty, ale również dlatego, że wraca po ponad dwuletniej przerwie.

Pandemia dała wiele powodów do refleksji na różnych poziomach, do czego nawiązuje hasło Talk’n’Roll 2022 – “Oczekuj nieoczekiwanego”. Zmieniająca się sytuacja, konieczność szybkiego i nagłego reagowania na rzeczywistość czy też umiejętność dostosowania się – tak wyglądała codzienność ostatnich dwóch lat. Konferencja Talk’n’Roll, która odbędzie się 22 września, to doskonała okazja, by porozmawiać o tych aspektach w szerszej perspektywie.

W tym roku będzie można wysłuchać prelekcji m.in.:

  • Jerzego Stuhra,
  • Darii Abramowicz,
  • Anny Stach,
  • Magdaleny Gondek, Grzegorza Surma (Sabre Polska),
  • Magdaleny Petryniak (Story Seekers Poland),
  • i wielu innych!

Bilety już zostały wyprzedane. Z racji dużego zainteresowania konferencją, będzie można wziąć w niej udział on-line. Aby zostać uczestnikiem wystarczy się zarejestrować.

Inicjatywa od ludzi dla ludzi

Konferencja Talk’n’Roll to projekt tworzony przez pracowników Sabre Polska, który jest liderem rozwiązań IT w branży turystycznej. Organizatorom zależało na przełamaniu stereotypu pracowników sektora informatycznego, osób zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu jedynie przed komputerem.

Stąd pomysł na stworzenie konferencji, która jest miejscem do wymiany myśli, doświadczeń, networkingu, nauki nowych rzeczy, ciekawych i inspirujących spotkań z osobami z innych branż, a nawet kultur.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę