Nasz profile

Śniadanie z przedsiębiorcą

Kraków

Śniadanie z przedsiębiorcą

Śniadanie z przedsiębiorcą

„Śniadanie z przedsiębiorcą”, które odbędzie się dn. 27.09.2022 w kawiarni Pojnarówka, tuż obok gmachu Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego, adres: Al. Mickiewicza 21B, parking URK, w godz. 10:00-12:00.

Więcej: https://www.facebook.com/pojnarowka.kawiarnia

Spotkanie dotyczyć będzie branży Rolnictwo, Zarządzanie i Ekonomia

„Śniadanie z przedsiębiorcą” to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes.

Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Podczas spotkania przy śniadaniu, zaproszeni przedsiębiorcy wygłoszą tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości, szczególnie w obszarze działalności Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego.

Uwaga! W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji z Radcą Prawnym w zakresie komercjalizacji oraz transferu technologii. Do Państwa dyspozycji będą także doświadczeni Brokerzy Technologii, służący wiedzą w powyższym zakresie.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
FORMULARZ: https://forms.gle/GDnYsHKVcSTbPpyW6

WIĘCEJ INFORMACJI: https://innowacje-ur.pl/sniadanie-z-przedsiebiorca-spotkanie-w-ramach-projektu-inkubator-innowacyjnosci-4-0/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę