Nasz profile

Ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2022

Studenci

Ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2022

Ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2022

Do 20 października br. można przesyłać zgłoszenia do 12. edycji konkursu, w którym nagradzane są projekty ze wszystkich typów uczelni zrealizowane zespołowo (w całości lub w istotnej części) między 1 października 2021 roku a 30 września 2022 roku.

W tym roku nagrody zostaną rozdane w 12 kategoriach. Informacje o konkursie i jego regulamin znajdziecie pod adresem: https://struna.edu.pl/konkurs-2022/ a formularze konkursowe pod adresem: https://struna.edu.pl/formularze-zgloszeniowe/.

Koła naukowe, które przyślą najciekawsze zgłoszenia zostaną zaproszone do etapu finałowego, który odbędzie się 19 listopada 2022 r. w Warszawie. Tego samego dnia wieczorem odbędzie się Gala Finałowa, podczas której zostaną wręczone statuetki, dyplomy, wyróżnienia i nagrody.

Konkurs StRuNa jest od 2011 roku przeprowadzany przez Fundację „Fundusz Pomocy Studentom” przy wsparciu ministerstwa ds. nauki i szkolnictwa wyższego. Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów „Studencki Ruch Naukowy”.

W tym roku przewidziano nagrody w kategoriach:

Projekt Roku 2022,
Koło Naukowe Roku 2022,
Opiekun Naukowy Roku 2022,
StRuNa-Med 2022,
StRuNa-Human 2022,
StRuNa-Science 2022,
StRuNa-Tech 2022,
StRuNa-Eko 2022,
StRuNa-Art 2022,
Konferencja Roku 2022,
StRuNa-Media 2022,
Debiut Roku 2022.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę