Nasz profile

Konferencja Naukowa EkoSTUDENT ‘22

Warszawa

Konferencja Naukowa EkoSTUDENT ‘22

Konferencja Naukowa EkoSTUDENT ‘22

Wykorzystaj nowe forum wymiany wiedzy na temat wyników badań naukowych i prac rozwojowych związanych z ochroną środowiska oraz projektów wdrożeniowych prowadzonych przez studentów i doktorantów w obszarze ekologii.

Do 6 listopada 2022 roku, do godziny 23.59, zgłoś tytuł swojego referatu wraz z abstraktem liczącym maksymalnie 1000 słów. Zakwalifikowanie się do czynnego udziału w wydarzeniu będzie uwarunkowane koniecznością uzyskania pozytywnej recenzji komitetu naukowego konferencji.

Autorzy najlepszych referatów zostaną nagrodzeni. Pula nagród to 8000 tysięcy złotych

Konferencja odbędzie się 18 listopada 2022 roku w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.

Konferencja będzie miała charakter interdyscyplinarny. Zostanie podzielona na sekcje zgodnie z klasyfikacją dziedziny nauki i sztuki, co ułatwi prezentowanie problemów ochrony środowiska z wielu punktów widzenia. Wybrane referaty trafią do oficjalnej publikacji pokonferencyjnej i będą dostępne w zasobach cyfrowych Biblioteki Narodowej oraz szeroko dystrybuowana w środowisku akademickim.

Na miesiąc przed konferencją (od 18 października) na stronie https://ekokampus.fjk.org.pl/ ostanie udostępniony formularz zgłoszeniowy. Już dziś warto kliknąć „Weź udział” na wydarzeniu na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami o konferencji (https://fb.me/e/31jqQ7WNq).

Organizator: Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę