Nasz profile

Wyprzedaż kreacji scenicznych

Warszawa

Wyprzedaż kreacji scenicznych

Wyprzedaż kreacji scenicznych

Scena opery budzi podziw publiczności nie tylko pięknym śpiewem, ale także zachwycającymi scenografiami i wyszukanymi kostiumami.

Kreacje sceniczne często projektowane są przez światowej sławy kreatorów mody, co nie jest tajemnicą, w końcu o romansie opery ze światem mody mówi się od dawna.

Natomiast nie wszyscy wiedzą, że projekty kostiumów powstają w pracowniach krawieckich Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, gdzie szyte są ręcznie przez doskonale wykwalifikowanych krawców, z dbałością o najdrobniejszy szczegół, także ten, którego nie da się dostrzec z widowni.

Teraz mają Państwo okazję obejrzeć z bliska, dotknąć, przymierzyć i zakupić wspaniałe operowe stroje. Odegrały one swoje role na największej operowej scenie i teraz trafiają w Państwa ręce.

Kostiumy sceniczne, których zakup Państwu umożliwiamy, powstały na przestrzeni 30 lat w teatralnych pracowniach.
Ich autorami są wybitni kostiumografowie znani ze świata opery, teatru i filmu, wśród nich wielki scenograf Andrzej Kreutz Majewski czy zdobywczyni Oscara Franca Squarciapino.

Szczegółowy wykaz spektakli, z których kostiumy mogą Państwo kupić:
Straszny dwór (1998), reż. Andrzej Żuławski, kostiumy: Magdalena Tesławska i Paweł Grabarczyk
Don Carlos (2000), reż. Krzysztof Warlikowski, kostiumy: Małgorzata Szczęśniak
Łucja z Lammermoru (2008), reż. Michał Znaniecki, kostiumy: Franca Squarciapino
Śpiewnik domowy (1996), reż. Maria Fołtyn, kostiumy: Jadwiga Jarosiewicz
Bal maskowy (1998), reż. Waldemar Zawodziński, kostiumy: Maria Balcerek i Waldemar Zawodziński Don Giovanni (1998), reż. Marek Weiss, kostiumy: Andrzej Kreutz Majewski
Chopin (1997), reż. Michał Znaniecki, kostiumy: Dalia Gallico
Mazepa (1996), reż. Ryszard Peryt, kostiumy: Andrzej Kreutz Majewski

Ubiór w operze, czyli teatralny bazar w Galerii Opera:
4-27 listopada
Ceny: 50-1200 zł
Płatność kartą i gotówką.
Możliwość przymierzenia na miejscu.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę