Nasz profile

THE CHOSEN: Pierwsze spotkanie – polska premiera/lektor

Cała Polska

THE CHOSEN: Pierwsze spotkanie – polska premiera/lektor

THE CHOSEN: Pierwsze spotkanie – polska premiera/lektor

27 listopada o godz. 16:00 pierwsze kinowe spotkanie z serialem wszechczasów The Chosen (Wybrani) w Polsce. Zobacz trzy pierwsze epizody światowego hitu!

27 listopada The Chosen oficjalnie zagości w Polsce i jest to jednocześnie oficjalna polska premiera PIERWSZEGO sezonu. Na początku kolejnego roku pojawi się drugi sezon, a w kwietniu planowany jest trzeci sezon i od tamtego czasu będziemy zawsze równo z USA (nie będzie opóźnienia w premierach).

Ponieważ serial ma dużą grupę fanów, którzy widzieli go albo po angielsku, albo z napisami, to daje każdemu szansę, by pokazać tę produkcję kolejnym widzom. Kina w Polsce: https://thechosen.pl/#kina

The Chosen (Wybrani) to opowieść o relacjach Chrystusa z ludźmi, których znamy z kart Ewangelii.

Serial jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android.

50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

“The Chosen: Pierwsze spotkanie” jest podzielone na trzy sety. 27 listopada kina pokażą pierwsze trzy odcinki. Kolejne dwa sety są dostępne dla chętnych grup.

Tutaj można wybrać swój seans w kinie:

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę