Nasz profile

Agencja pracy natychmiastowej – Tikrow

Studenci

Agencja pracy natychmiastowej – Tikrow

Agencja pracy natychmiastowej – Tikrow

Tikrow to baza dniówek w aplikacji z wypłatą w 24h, która jest skierowana głównie do studentów, ceniących sobie elastyczne podejście do pracy i zarabiania. Użytkownicy aplikacji Tikrow, realizując w grudniu zlecenia, tzw. dniówki mogą elastycznie dorobić, a także zyskać nagrody na Nowy Rok. Wystarczy, że zgłoszą chęć udziału w konkursie.

Agencja pracy natychmiastowej Tikrow zdecydowała się na przeprowadzenie niestandardowej akcji zaadresowanej do osób, które chcą przed Świętami podreperować swoje budżety.

– W grudniu sektor pracy tymczasowej cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele branż, dla których świadczymy usługi jako agencja pracy natychmiastowej, odnotowuje znacznie zwiększone niż w innych okresach roku zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników. Realizujemy w tym czasie nawet 60% więcej zleceń niż w listopadzie. W tym roku Polacy zdecydowanie częściej niż w latach ubiegłych sięgają po dodatkowe zlecenia, by podreperować swoje budżety przed Świętami. Chcemy wynagrodzić dobrą pracę wykonaną podczas zleceń w najgorętszym miesiącu roku. U nas pracownicy nie tylko mogą szybko zarobić jeszcze przed Świętami. Jednocześnie, zgłaszając swój udział w naszym konkursie mają okazję wartościowe nagrody na Nowy Rok oraz bonusy finansowe – mówi Magdalena Derlukiewicz, Head of Marketing w Tikrow.

W aplikacji Tikrow można znaleźć zlecenie praktycznie z dnia na dzień, w elastycznym dla siebie miejscu i czasie. W grudniu aktywni użytkownicy aplikacji mogą wziąć udział w konkursie, w którym zdobywają punkty za zlecenia zrealizowane na min. 4. Mają też możliwość wykonania zadań dodatkowych, które również są punktowane. Im więcej punktów, tym większa szansa na sięgnięcie po nagrodę główną.

Oprócz nagród są bonusy

Osoby biorące udział w konkursie mogą wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys zł. W puli nagród znajdują się iPhone13, głośnik Party JBL, zegarek Xiaomi Mi Watch, bawełniane torby z logo Tikrow oraz bony na pyszne.pl o wartości 50 zł.

Organizatorzy konkursu przygotowali także bonusy dla osób, które nie zakwalifikują się do pierwszej dziesiątki, ale uzbierają minimum 15 punktów. Otrzymają 30 zł brutto jako dodatek do pierwszego zrealizowanego zlecenia w terminie 1.02.-31.03.2023 r.

Konkurs wystartował 1 grudnia i potrwa do końca miesiąca. Więcej informacji na temat akcji oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie znajdują się na stronie https://e.tikrow.com/landing/konkurs.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę