Nasz profile

Forum Organizacji i Kół Akademickich na PG

Trójmiasto

Forum Organizacji i Kół Akademickich na PG

Forum Organizacji i Kół Akademickich na PG

FOKA, czyli Forum Organizacji i Kół Akademickich to projekt stworzony z myślą o studentach Politechniki Gdańskiej i uczniach szkół średnich, którzy biorą udział w wydarzeniu w ramach dnia otwartego uczelni.

FOKA, organizowana przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk, jest corocznym wydarzeniem, podczas którego zwiedzający mogą uczestniczyć w pokazach oraz poznać koła i organizacje działające przy Politechnice Gdańskiej.

Na uczestników będzie czekać również Focza Gra po Gmachu Głównym, która jest świetnym sposobem na integrację oraz poznanie studenckiego świata na uczelni!

Tegoroczna, już 17. edycja odbędzie się 21.03.2023 r. na Dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Tym razem jednak nie odwiedzi nas przeurocza foczka, a okrutna Fozilla, która nie może się doczekać, by zetrzeć nas na pył, dlatego nie może Was zabraknąć!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę na FB:

https://www.facebook.com/FOKA.PG

Jeśli Twoje Koło Naukowe lub Organizacja jest gotowa, aby stanąć oko w oko z Fozillą i razem z nami podjąć się walki, to wypełnij ten formularz już teraz!

https://forms.gle/6wLFqBAKnrBVSmS17

Zapisy na tę edycję FOKA przyjmujemy do 17 stycznia, więc nie ma na co czekać!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę