Nasz profile

Do jutra można aplikować do konkursu „25 under 25”

Rozwój

Do jutra można aplikować do konkursu „25 under 25”

Do jutra można aplikować do konkursu „25 under 25”

Do jutra można aplikować do konkursu “25 under 25”, skierowanego do młodych przedsiębiorców, twórców nowych technologii, naukowców, aktywistów i działaczy, którzy nie ukończyli 25. roku życia. 

Kandydatami mogą być pełnoletnie osoby, urodzone w 1997 roku lub później, które płynnie posługują się językiem polskim i aktywnie działają na co dzień w obszarze jednej z 5 kategorii konkursowych: Biznes, Nowe Technologie, Nauka, Działalność Społeczna i Zrównoważony Rozwój oraz Pozytywny Wpływ.

W konkursie wyłonionych zostanie 25 finalistów, w tym 5 laureatów. Pełna lista zostanie opublikowana na łamach magazynu “Forbes”. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych. Czeka na nich również roczne wsparcie mentorów, którzy pomogą im budować dalszą ścieżkę kariery.

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby aplikować? Zgłoś go!

https://web.cvent.com/event/6f9efdb2-87e8-411a-b551-29954de5a1b9/summary

Chcesz się zgłosić? Aplikuj:

https://www.mckinsey.com/pl/careers/25-under-25/proces-aplikacyjny

Szczegółowe zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie 25under25.pl.

Aplikować można jeszcze tylko do jutra.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę