Nasz profile

III KONGRES MŁODEJ NAUKI

Patronaty

III KONGRES MŁODEJ NAUKI

III KONGRES MŁODEJ NAUKI

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Kongresie Młodej Nauki organizowanym przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 6-8 lipca 2023 roku na Uniwersytecie Gdańskim.

Wyżej wymienione wydarzenie jest międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową. Podczas zbliżającej się – już trzeciej edycji Kongresu – w kilkudziesięciu panelach kilkuset młodych naukowców będzie mogło zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować swoje tezy oraz nawiązać kontakty naukowe.

Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie będzie ograniczona, przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

O wysoką jakość prezentacji dbać będą przedstawiciele gdańskich uczelni tworzący komitet naukowy pod przewodnictwem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Gdańskiego Profesora Piotra Stepnowskiego.

Więcej na stronie: www.kongresmlodejnauki.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę