Nasz profile

Fact-checking, weryfikacja i zaawansowane wyszukiwanie

Cała Polska

Fact-checking, weryfikacja i zaawansowane wyszukiwanie

Fact-checking, weryfikacja i zaawansowane wyszukiwanie

Fact-checking, weryfikacja i zaawansowane wyszukiwanie
13 lutego 2023 r. (poniedziałek), godz. 17:00-18:30
Robert Socha, Google News Lab Teaching Fellow

Webinar poprowadzi Robert Socha, wieloletni dziennikarz śledczy Superwizjera TVN, a obecnie Google News Lab Teaching Fellow. Robert Socha opowie o tym, co dla wnikliwego dziennikarza jest chlebem powszednim. Weryfikacja informacji, dobry research czy analiza treści w oparciu o dostępne źródła to jednak nie tylko podstawy dziennikarskiego warsztatu.

To także kompetencje wykorzystywane w biznesie, PR i marketingu. Pozwalają one na stworzenie merytorycznych treści, które często prowadzą do zaskakujących odkryć.  Porozmawiamy również o etyce zawodu, dezinformacji i metodach pracy z danymi. Webinar zakończymy sesją Q&A.

Rejestracja trwa do 11 lutego (sobota).

Link do spotkania zostanie udostępniony wyłącznie osobom zarejestrowanym przez formularz.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę